O firmie

Mała, pełna pasji i wizjonerskich rozwiązań polska firma Plasterek Drewna. 

Podstawowym założeniem Plasterka Drewna jest dostarczyć wyjątkowy stolik kawowy a przy tym uszczęśliwić osobę kupującą.

 

Stoliki kawowe

tworzone są z wyjątkowego drewna dzięki czemu tak skutecznie przyciągają wzrok. Wierzymy, że każdy nowoczesny stolik od Plastereka Drewna może zwrócić na siebie uwagę dzięki odpowiedniej obróbce i konserwacji naturalnymi preparatami

 

Plasterek drewna produkuje meble na zamówienie tylko z naturalnego, litego drewna. Najbardziej popularnym produktem jest stolik z plastra drewna. Firma działa lokalnie na terenie Rzyk, Andrychowa jak również na skalę krajową świadcząc wysyłkę swoich drewnianych stolików.

 

Znana jest ona z unikatowego wzornictwaindywidualnego podejścia oraz miłości do naturalnych produktów

Historia firmy Plasterek Drewna

 

Historia założenia tej firmy jest naprawdę niezwykła.

Wszystko zaczęło się kilka lat temu, kiedy założyciel firmy, pewien młody i zdeterminowany mężczyzna, zaczął interesować się rzemiosłem stolarskim. Nie miał wiele doświadczenia, ale był pełen pasji i entuzjazmu, co pozwalało mu ciągle się rozwijać i uczyć nowych rzeczy.

Jedną z jego ulubionych technik było tworzenie mebli z plastra drewna, co pozwalało na uzyskanie bardzo trwałych i estetycznych produktów. W pewnym momencie postanowił, że chce rozpocząć produkcję stolików właśnie z tego materiału.

Niestety, jego pomysł nie spotkał się z entuzjazmem wśród innych stolarzy, którzy twierdzili, że to nie jest tradycyjne ani poważne podejście do rzemiosła. Mimo to, nasz bohater nie poddał się i postanowił realizować swój pomysł.

Rozpoczął produkcję w swoim garażu, a jego pierwsze stoliki były sprzedawane na lokalnych targach i w sklepach z rękodziełem. Z czasem jego produkty stały się coraz bardziej popularne, a on sam zaczął rozwijać swoją firmę.

Dziś ta firma jest jednym z liderów w sprzedaży stolików z plastra drewna i zatrudnia kilku utalentowanych stolarzy, którzy tak jak bohater historii odznaczają się pasją i entuzjazmem.

 Z sukcesem sprzedaje swoje produkty na całym świecie, a założyciel firmy jest dumny z tego, że pomimo wszystkich trudności i niepowodzeń, udało mu się zrealizować swoje marzenie.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl